Zamawianie kwiatów na pogrzeb

Kwiaty, które wybierzesz na pogrzeb, mogą wiele powiedzieć o typie osoby, którą były. Wieńce pogrzebowe Warszawa pomogą ci dobrać odpowiednią wiązankę.

Istnieje wiele różnych kwiatów odpowiednich na pogrzeby, ale niektóre są bardziej tradycyjne niż inne. Na przykład, jeśli chcesz wysłać zestaw białych róż, powinieneś to zrobić tylko wtedy, gdy rodzina określiła to w swoim planie pogrzebu.

Jeśli jednak chcesz wysłać aranżację, która nie jest tradycyjnie kojarzona z pogrzebami, może to być świetny sposób na okazanie miłości i szacunku dla zmarłego.

Na przykład wysłanie bukietu jasnożółtych róż byłoby idealne, gdyby zajmowali się ogrodnictwem lub kochali jasne kolory.

7 najlepszej jakości opcji kwiatów i wieńców na pogrzeb ukochanej osoby

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, wybierając kwiaty na pogrzeb bliskiej osoby, jest to, że chcesz wybrać coś, co sprawi, że się uśmiechnie. Proces żałoby może być trudny, a ten mały gest pomoże im przez to przejść.

1) Białe róże:

Klasyczny, ale wciąż doskonały wybór na pogrzeb. Białe róże symbolizują spokój, czystość i niewinność. Reprezentują również cykl życia, który może pomóc pogrążonym w żałobie zastanowić się, ile im zostało do życia.

2) Stokrotki Gerbera:

Stokrotki Gerbera są idealne na pogrzeb, ponieważ reprezentują nadzieję i nowy początek. Symbolizują także słońce, które jest pocieszającą myślą w tak trudnym czasie.

3) Goździki:

Goździki to kolejny klasyczny wybór kwiatów na pogrzeby, ponieważ reprezentują miłość i uczucie, a także głęboki smutek po stracie bliskiej osoby. Goździki również oznaczają wdzięczność za ich życie.

Udostępnij: