System symulacji i monitorowania betonowania

Zamawiając beton towarowy na budowę, można uzyskać poważny zysk czasowy, ale bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę właściwości wiązania i utwardzania różnych klas. Zimna spoina jest nieunikniona, jeśli zaniedbuje się czas i stosuje dowolne przerwy robocze w betonowaniu , co może obniżyć wytrzymałość konstrukcji betonowych.

Czy można uniknąć przestojów i przerw w fazie betonowania?

W dużych witrynach zimne szwy są uważane za nieuniknione zło, ponieważ trzeba spędzać czas na układaniu prętów zbrojeniowych, podnoszeniu rusztowań i innych ważnych pracach. 

Bardzo rzadko zdarza się, aby praca była wykonywana w sposób ciągły, na trzy zmiany. 

Ale jeśli zamówisz beton do budowy prywatnego domu lub domku letniskowego, całkiem możliwe jest zmniejszenie prawdopodobieństwa zimnych szwów. 

Co jest do tego potrzebne?

  • Pierwszą rzeczą do zrobienia jest poprawna ocena zakresu prac i możliwości Twojego zespołu. Gdy jest wystarczająco dużo osób, zadanie staje się łatwiejsze, zwłaszcza jeśli pracownicy mają solidne doświadczenie w stosowaniu przerwy robocze w betonowaniu
  • Prawidłowo określając objętość betonu uprościsz swoje zadanie. A jeśli użyjesz dodatkowego sprzętu budowlanego, wylewanie można wykonać znacznie szybciej, dzięki czemu wraz z przybyciem kolejnego miksera zespół będzie miał czas na przygotowanie się do nowego etapu. 
  • Firmy budowlane mogą oddać do dyspozycji pompy do betonu samochodowego , które zapewnią najszybszy i najdokładniejszy rozładunek zaprawy podczas budowy fundamentów, betonowania miejsc, wykonywania stropów międzykondygnacyjnych i stosowania, przerwy robocze w betonowaniu. 
  • Ciężarówka z pompą do betonu zaoszczędzi cenny czas i będziesz mógł wylewać bez zimnych szwów.

Udostępnij: